Tonik do Twarzy

  • facial tonic for oily skinfacial tonic for oily skin
   19,95 

   Odkryj niezwykłe odżywienie i nawilżenie dla Twojej skóry tłustej dzięki temu specjalnie opracowanemu produktowi. Nasz produkt jest wzbogacony o potężne środki dezynfekujące, właściwości przeciwzapalne oraz odżywcze ekstrakty z ziół i niezbędne witaminy, które zapewniają ochronę przed trądzikiem przez cały dzień. Pozbądź się trosk związanych z tłustą skórą, wypróbuj nasz nowy tonik do twarzy zaprojektowany wyłącznie dla skóry tłustej! Przygotuj się na zauważalną różnicę w krótkim czasie!

   Wyczyść
  • Tonik do twarzy dla skóry wrażliwejFacial tonic for sensitive skin
   19,95 

   Przedstawiamy tonik do twarzy: idealny sposób na przygotowanie wrażliwej skóry na resztę rutynowej pielęgnacji. Ten bezalkoholowy tonik pomaga ustabilizować równowagę pH skóry, dzięki czemu cera staje się bardziej jednolita i gładka. Porzuć więc ostre środki ściągające i zapewnij swojej skórze delikatną, odświeżającą pielęgnację, na jaką zasługuje, dzięki tonikowi do twarzy dla skóry wrażliwej.

   Wyczyść

  Tonik do oczyszczania twarzy orangeblue – bezalkoholowy, wartościowy i skuteczny

  Tonik oczyszczający to idealny wybór dla każdego, kto chce dokładnie, ale delikatnie oczyścić skórę. Został opracowany specjalnie dla różnych typów skóry i jest bogato nawilżający, pozostawiając skórę niesamowicie przyjemną w dotyku. Stosowanie go dwa razy dziennie zapewnia świeższy i bardziej promienny wygląd. Toniki orangeblue doskonale uzupełniają codzienną rutynę oczyszczania. Zawierają wysokiej jakości składniki, które nawilżają skórę, jednocześnie skutecznie usuwając cząsteczki brudu i zanieczyszczenia. Używaj toniku rano i wieczorem, aby uzyskać odświeżoną i promienną cerę – Twoja skóra poczuje się fantastycznie!