Peeling do ciała, naturalny z mocą pestek oliwek i moreli

Odkryj odpowiedni peeling do ciała od orangeblue, który delikatnie usuwa martwe komórki naskórka, nie powodując dyskomfortu ani podrażnień. Dzięki skutecznemu składowi peeling do ciała orangeblue dokładnie oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka i innych cząstek, takich jak kurz. Ponieważ nasza skóra stale się odnawia, na jej powierzchni tworzy się warstwa martwych komórek. Jest to jeden z głównych powodów, dla których nasza skóra wygląda na matową i suchą.

Body Scrub orangeblue, natural with the power of olive and apricot kernels
Peeling do ciała pomarańczowo-niebieski, naturalny z mocą oliwek i pestek moreli

Regularne usuwanie tej warstwy ma ogromne znaczenie – nie tylko ze względów estetycznych, ale także dlatego, że stymuluje produkcję zdrowych nowych komórek skóry. Z peelingiem do ciała orangeblue pokochasz nie tylko zapach! Rozpieść się i zrelaksuj z tym produktem. Doświadcz miękkiej i gładkiej skóry!

Peeling do ciała, naturalny z mocą pestek oliwek i moreli

Oprócz tego, że rozjaśnia i wygładza skórę, poprawia również krążenie krwi w skórze. Nie jest to jednak tylko zwykły produkt do peelingu ciała. Chroni również i nawilża skórę podczas rytuału pielęgnacyjnego. Z pomocą oleju ze słodkich migdałów i oleju z nasion kukui, skóra odzyskuje elastyczność, nawilżenie i zdrowy blask – dzięki czemu wygląda na odmłodzoną.

Peeling do ciała
Peeling do ciała pomarańczowo-niebieski, naturalny z mocą oliwek i pestek moreli

Peeling do ciała orangeblue z olejkiem kukui, oliwką i pestkami moreli

Oddając się temu niezwykle przyjemnemu zabiegowi, możesz nacieszyć swoje zmysły delikatnym zapachem cytrynowych nut pomarańczowo-niebieskiego peelingu do ciała. Peeling ten ma właściwości rewitalizujące i orzeźwiające i jest idealny na dobry początek dnia.

@orangebluecosmetics – Śledź nas na Instagram

Dodaj komentarz