Partnerstwo

Chcesz z nami pracować?

Wyjątkowe możliwości

partnerzy na całym świecie

orangeblue Kosmetyki to rozwijająca się firma, która produkuje i sprzedaje wysokiej jakości produkty kosmetyczne. Przywiązujemy dużą wagę do jakości i zrównoważonego rozwoju i postawiliśmy sobie za cel sprzedaż naszych produktów na całym świecie.

Influencer

Jako partner influencer orangeblue Cosmetics reprezentujesz nasze produkty w swoim kraju. Tworzysz angażujące treści na swoich kanałach mediów społecznościowych, promując w ten sposób sprzedaż naszych produktów. Masz swobodę wnoszenia własnych pomysłów i kreatywności.

Poszukujemy zaangażowanych osób, które lubią przekonywać innych do naszych produktów. Idealnie byłoby, gdybyś zdobył już doświadczenie w dziedzinie mediów społecznościowych lub jako influencer. Ważna jest dla nas również wysoka sympatia do produktów kosmetycznych i silna obecność w Internecie.

Partner ds. sprzedaży

Poszukujemy zaangażowanych osób, które samodzielnie reprezentują nasze produkty w swoim kraju i przejmują lokalną sprzedaż. Jako partner handlowy jesteś odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów i budowanie sieci.

Prezentujesz nasze produkty na targach i wydarzeniach branżowych oraz doradzasz klientom w wyborze odpowiednich produktów. Jako niezależny partner handlowy orangeblue Cosmetics masz szansę stać się częścią odnoszącej sukcesy firmy.

Jako partner kosmetyczny Orangeblue zyskujesz nie tylko finansowo, ale także dzięki dostępowi do ekskluzywnych produktów i promocji. Otrzymasz również regularne szkolenia i wsparcie od naszego doświadczonego zespołu.

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, czekamy na Twoją aplikację! Skontaktuj się z nami mailowo pod adresem info@orangeblue-cosmetics.com lub telefonicznie pod numerem +352 691170757. Stań się częścią naszego sukcesu!

Czuję się niesamowicie szczęśliwy, że mogę być częścią zespołu i pomagać w budowaniu marki. I jednocześnie uczestniczyć w sprzedaży. Praca z orangeblue jest po prostu fantastyczna!

influenzer 2
Carmen R.Influenzerin

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że mogę promować produkty orangeblue jako influencer. Jestem bardzo wdzięczna za tę wspaniałą okazję! Dołącz do naszego zespołu! Zarabiajmy razem.

influenzer 1
Tanja F.Influencer
Kariera

Jesteśmy gotowi, porozmawiajmy!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej …

Cosmetics, firming body lotion, anti-aging eye cream, Regenerating night cream, anti-wrinkle day cream, facial tonic for sensitive skin, Intimate cleansing foam, micellar face cleansing gel, facial milk makeup remover, facial tonic for oily skin, Q10 facial cream, Fast absorbing body lotion, body lotion almond oil, PH neutral Body Lotion, natural body peeling, moisturizing CC cream, skin hydrating body lotion, Hyaluron, Face Care,